Hakkımızda

Sürekli kendini geliştirerek 2019 yılından beri, kaliteli bir hizmet prensibi içerisinde çalışmakta olan LotiSilver her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Sürekli bir yenilenme ve gelişim süreci ile yoluna devam eden firma, kurumsallaşma yolunda da adımlar atmaktadır. Ürün, kalite ve fiyat politikası konusunda oldukça dikkatli davranan firma daha fazla müşteriye ulaşarak kaliteyi tüm dünyaya ulaştırmak istemektedir.


LotisSilver

Çok fazla tercih edilen bir firma olmamız elbette ki uzun yılların getirmiş olduğu tecrübeye dayalı olarak, tamamen kaliteli hizmet odaklı çalışmamızdan kaynaklanmaktadır. Sitemizi tercih eden bütün değerli müşterilerimiz aldıkları hizmetten ve ürün kalitelerinden son derece memnun kalırlar. Sitemiz de satışı yapılmakta olan bütün ürünler Gedik Bilgisayar İç ve Dış Tic.Ltd.Şti  güvencesi ile satılmaktadır.
Sitemiz de yer alan ürünler tamamen orijinal ve birinci sınıf malzemeden üretilmiş ürünlerdir. Firmamız tarafından satışı yapılmakta olan ürünler asla ikinci el değildir. Siz değerli müşterilerimiz için lotissilver.com üzerinden alacağınız tüm ürünler size garanti kapsamı içerisinde ulaştırılır. Herhangi bir şekilde yaşayacağınız aksilikler ve aksaklıklarda müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.


Kalite Garantili Orijinal Ürün

Sitemiz de satılmakta olan tüm aksesuarlar yüksek bir kalite garantisi ile satışa sunulmaktadır. Kalitesinden emin olmadığımız hiç bir ürün lotissilver.com üzerinden satışa çıkarılmamaktadır. Firmamız da çalışmakta olan uzman ekibimizin incelemeleri sonucunda kalite standartlarına uyarak onay alan ürünler sizin için satışa çıkarılmaktadır. Sitemiz üzerinden aldığınız tüm ürünler için ödediğiniz ücretin karşılığını mutlaka alacağınızdan emin olarak alışverişinizi güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Üst düzey kaliteyi sevenlerin tercihi haline gelen lotissilver.com her zaman müşterilerine uygun olacak düzeyde 1. kalite orijinal ürünlerin satışını yapmaktadır.Geniş Ürün Çeşitliliği

Firmamız garantisi ile satılmakta olan ürünler oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Siz de sitemiz de mevcut olan ürünler içerisinde bulunan ilgi çekici seçenekleri değerlendirerek seçiminizi yapabilirsiniz. Gümüş Takı alanında ihtiyacınız olan her türlü ürüne en kısa zaman içerisinde ulaşabilme imkanı sunuyoruz. Siz de sürekli aynı ürünleri görmekten sıkıldıysanız sitemiz de bulunan geniş ürün çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz.


Uygun Fiyat Seçenekleri ile Alışveriş

Siz de en kaliteli ürünlere en uygun fiyat garantisi ile sahip olmak isterseniz kesinlikle doğru yerde bulunuyorsunuz. Firmamızın uzun yıllardır başarılı olmasının sebeplerinden biriside her zaman kaliteye önem vermesi ve kazanç odaklı bir çalışmayı değil de müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışmayı benimsemiş olmasıdır.
Siz de ekonomik fiyatlarla kaliteli ürünlere sitemiz üzerinden kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Üstelik sitemiz de sürekli olarak yaptığımız indirim kampanyaları ile ekonomik bir şekilde alışveriş yapma imkanı bulursunuz.


Sektörde Fark Yaratan Firma

Tamamen kalite odaklı bir hizmet anlayışı ile çalışmakta olan firmamız, içerisinde bulunduğu sektörde bir fark yaratmaktadır. Bünyemizde çalışmakta olan ekip arkadaşlarımız Uzman bilgi birikimi konusunda oldukça birikim sahibidir. Günlük hayatınızda kullanım kolaylığı oluşturmak için satılmakta olan Gümüş takılar uzman ekip arkadaşlarımız tarafından incelenerek kalitesi ve kullanımı hakkında kesin bir bilgiye ulaşıldıktan sonra satışa çıkarılmaktadır.

Firmamız kalitesinden emin olmadığı hiç bir ürünü satışa sunmamaktadır. Sitemiz üzerinden sipariş vereceğiniz tüm ürünleri kaliteli ürün güvencesi ile alabilirsiniz.

Kolay Ulaşılabilir Müşteri Hizmetleri

Firmamız müşterilerin isteklerine ve memnuniyetlerine son derece önem vermektedir. Sizin sitemizden yapacağınız alışverişler sonrasında yaşayacağınız herhangi bir sorun ile ilgili olarak firmamıza ulaşmanız gerekebilir. Böyle durumlar da sizi gereksiz ve yorucu prosedürler ile uğraştırmıyoruz. Sitemiz de bulunan telefon numarasını kullanarak lotissilver iletişim hattına ulaşarak destek almak istediğiniz konuyla ilgili bizi bilgilendirebilirsiniz.
Teknik desteğe ihtiyacınız olan her konuda bize kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Böyle durumlarda size en kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan teknik destek sağlanır. Kaliteli ve hızlı bir şekilde çözüm üretmek firmamızın oldukça önem verdiği bir konudur.

Siz de sitemiz de bulunan ürünleri inceleyerek, ürün hakkında ve fiyatları hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olduktan sonra siparişinizi güvenle oluşturabilirsiniz.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.